najdi prodejce

Doporučujeme:

Referencie

Ivana K.
Zdravou lahev od firmy R&B Mědílek používám několik let. Letos to bude již 3. sezóna, co ji vystavuji téměř každodenní zatěžkávací zkoušce. Od jara do podzimu používám lahev při cyklistice, v zimě si ji zase beru na běžky nebo na cvičení. Lahev je stále čistá, není zabarvená od intových nápojů, které si do ní připravuji, neusazují se v ní nečistoty a dokonce ani nevadí, když do ní naliji horký čaj. S žádnou jinou předtím používanou lahví jsem neměla tak dobré zkušenosti, jako se Zdravou lahví. Mimo těchto výhod mají Zdravé lahve i pěkný design. Jsem s ní maximálně spokojená a mohu všem doporučit, aby používali pouze Zdravou lahev, opravdu to stojí za to!

Majka Š.
Zo srdca Vám chcem poďakovať. Vaše Zdravé láhve našli u nás vďačné miesto, pretože sme dennodenne  riešili problém pitného režimu našich dvoch hendikepovaných detí, ktoré navštevujú špeciálnu škôlku a školu. Práve v čase ich pobytu v zariadení sme mali problém ako jednoducho a pritom dostatočne  zabezpečiť  pitný režim.  Doteraz sme to riešili termofľašami, ktoré sme museli v dosť krátkych intervaloch vymieňať. Nedali sa dobre umyť, na dne sa usádzali usadeniny, ktoré po čase nebolo možné dobré odstrániť. Malo to za následok znehodnotenie celej fľaše ale hlavne deti mali problémy s dýchaním, často mali  zdravotné problém spôsobené práve plesňami. Aj také jednoduché ale  pritom veľmi  praktické veci, dokážu spríjemniť deň a život postihnutým detičkám.

Martin P.
Zdravé lahve máme a jsme s nimi moc spokojeni. Na kola si sebou vozíme čistou vodu anebo si ji nabereme v nějaké studánce. Konečně nemá tato voda známou pachuť plastu a lahev ze vnitř neplesniví a ani lahev neteče. Když přijedeme z kol lahve strčíme do myčky a nemusíme nic řešit a složitě něco čistit štětkou.

František B.
Nemám rád novoty, ale vnuk mi koupil Zdravou lahev i s termoobalem k narozeninám, když prý pořád courám někde po horách a po výletech, abych pořádně pil a neměl to tak těžký. Nosil jsem dřív termosku, ale je pravda, že ta se docela pronese. Kluci to omrkli a už si objednávají taky, abych jim prý s tím lehčím batohem neutekl. Takže díky vám i vnukovi!

Monika H.
Chtěla jsem Vám poděkovat - láhev v pořádku dorazila, Andulka je nadšená, je fakt hezká (ta lahev :-) - no, Andulka koneckonců taky :-)) a já se těším, že už žádné pití nebude smrdět...

Cyril D.
Jako sportovec potřebuji neustále doplňovat tekutiny a velká litrová Zdravá lahev je k tomu ideální. Zdravou lahev využívá celá naše rodina: manželka na cvičení, já na kolo, dcera na gymnastiku a syn s vyměnitelnou hubicí na fotbal.

Katka V.
Moje dvě holčičky si vybraly samozřejmě stejnou Zdravou láhev a pořád se hádaly, která je čí. Ještěže jste rozšířili barevnou nabídku víček, každá si vybrala svoje a je klid.

Petr D.
Jo co se týká té zdravé láhve tak je fakt dobrá, já teda ji používám hodně často, ale spíš jen na čistou vodu, ale kluk ten ji testuje fakt důkladně - dává do ní šťávu a s nějakým vyplachováním si hlavu neláme :-)) pořád se z ní nechá pít :-))) a nová litrovka, supr, chválím.

Petra M.
Mám postiženého syna, jemuž činí problém pít ze standardně dodávaných zátek na Zdravých lahvích. Když jste mi ale poslali náhradní hubici, problém je vyřešen. Moc děkujeme.

Soňa T.
Konečně jsme se dočkali litrové lahve! Jezdím s dětmi hodně na výlety a musela jsem vozit dvě až tři lahve, když jsem nechtěla kupovat cestou PETky. Zase jste mi to trochu ulehčili, díky.

Monča F.
Nový designy jsou cool. A ty barevný zátky k tomu! Koupila jsem si od každý barvy jednu, abych si to mohla ladit k outfitu. Vyměním zátku a mám novou lahev. Holky ve škole jsou úplně hotový ;-)

Zdena B.
Pořád jsem hledala a pátrala po nejlepší lahvi pro děti, mě i manžela. Jsme celkem aktivní rodina, takže voda u nás se počítá na hektolitry. Lahví jsme vyzkoušeli dost, ale buď zplesnivěly nebo zapáchaly, nedaly se dočistit, těžko se tam nalévalo pití, neviděli jsme, kolik nápoje tam ještě máme, rozbily se. Teď máme Vaše Zdravky a kupodivu zatím v pohodě. Dokonce vydržely myčku, horký čaj a naši týdenní dovolenou na horách :o). Manžel to vozí jako obchoďák v autě celý den, takže se to normálně nedalo pít. Se Zdravou lahví to najednou funguje. A já mám navíc přehled o tom, co a kolik toho naši puberťáci vypijí. Teď se chystáme na velkou akci s partou, takže otestujeme dál. Jenom možná přikoupíme nějaký termoobal, aby nám lahve déle vydržely.